תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

לויטרה - מחקר

אין אונות או הפרעות בזקפה הן הבעיות הנפוצות ביותר בקרב גברים הסובלים מתפקוד מיני לקוי. הטיפול הפופולארי ביותר לתופעת האין אונות ולתופעת ההפרעות בזקפה הוא באמצעות תרופות כגון הויאגרה, הלויטרה והסיאליס שהמרכיב הפעיל בהם הוא מעכב PDE5 (פוסופודיאסטרז 5).

הטיפול בתרופות הללו ניתן על פי דרישת המטופל כאשר ההוראות הן ליטולאת התרופה בעת הצורך, ז"א מספר דקות לפני קיום יחסי המין (בין 16-30 דקות- עפ"י ההוראות) והתרופה תשפיע לטווח של מספר שעות כאשר הזקפה תתעורר אך ורק בעת גירוי מיני.

לאחרונה ביצעה חברת "באייר שרינג פארמה" מחקר בו בוצע טיפול ניסיוני במספר מטופלים אשר חולקו לשתי קבוצות. מטרת המחקר הייתה לבדוק ולהשוות בין התוצאות הנגרמות כתוצאה משימוש על בסיס יומיומי בכדורי הלויטרה בהשוואה לשימוש בכדורי הלויטרה אך ורק בעת הצורך.

Levitra במחקר השתתפו שתי קבוצות עם הפרעות זקפה בינוניות, כאשר קבוצה אחת נטלה את גלולת הלויטרה רק על פי הצורך (לפני קיום יחסי מין) והקבוצה השנייה נטלה את גלולת הלויטרה על בסיס יומיומי.

במהלך המחקר לא נמצאו הבדלים מהותיים בתוצאות שהתקבלו מהמטופלים של שתי הקבוצות, אך לאחר הפסקת הטיפול, דיווחו המטופלים מהקבוצה שנטלה טיפול יומיומי כי חל שיפור בהפרעות הזקפה, וההפרעות פחתו במקצת, אך לא למשך זמן רב, מה שהוכיח כי שימוש במעכבי 5PDE בעת הצורך ועל פי דרישה עדיף מאחר ואין תועלת מתמשכת במשך ולאחר הטיפול ביחס לטיפול בעת הצורך.

המטופלים מן הקבוצה אשר נטלו את הטיפול על פי דרישה ובעת הצורך הביעו שביעות רצון באותה מידה כמו המטופלים בקבוצה השנייה וזאת גם לאור העובדה שהתרופה יעילה למשך 8-12 שעות ולא רק למשך 4-5 שעות.

המחקר בוצע באמצעות כדורי הלויטרה על מנת לבדוק את היעילות המתמשכת בטיפול באמצעות תכשירים המכילים את המרכיב הפעיל המעכב 5PDE.