תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

שפיכה מוקדמת

במקרים רבים, המציאות שונה מסצנות המין המתוארות לעיל המשמשות לגברים .כיעד, למרות, שהדבר בהחלט אפשרי, אבל לא לכולם.

יכולתו של גבר להגיע לזקפה חזקה למשך זמן רב וללא שפיכה מוקדמת קשורה במספר גורמים וביניהם מצבו הפיזי, מצבו הנפשי, אורח חיים, תזונה, פעילות גופנית וכו'.

אורח החיים המודרניים לא תמיד מאפשר לנו שקט נפשי, לעיתים קיימים לחצים אשר עימם אנו צריכים להתמודד בחיי היום יום כגון בעיות בזוגיות, לחצים בעבודה, עייפות, מצב כלכלי, ילדים, בריאות וכו'. הלחצים הללו יכולים להזיק לבריאות, לנפש וגם לחיי המין ולגרום לירידה בחשק המיני. לעיתים, בעקבות הלחצים הללו, ימצאו עצמם גברים רבים נתקלים בקשיים בחיי המין, מתקשים להגיע לזקפה או נתקלים בתופעת השפיכה המוקדמת אשר לעיתים קרובות תגרום לחוסר בטחון ולחרדת ביצוע, דבר אשר יגרום לחלק מן הגברים להכנס לאדישות ולהימנע מיחסי מין לחלוטין, ובמיוחד כאשר יזכרו בסצנות המין המושלמות המשודרות על מסכי הטלוויזיה או באינטרנט, דבר אשר עלול לגרום לחששות, בושה, ותוצאה של חוסר התמודדות.

מה צריך לעשות ?

למרות הבושה שמרגיש הגבר במקרים הללו, ולמרות שמצב זה נראה כמו סוף העולם, כדאי לעשות מספר צעדים ולא להישאר שאננים, הרי שברב המקרים ניתן להתמודד עם הבעיה. ראשית כדאי לקרוא מאמרים על הנושא, ולנסות לאבחן מאיזו בעיה אתה סובל. לאחר מכן כדאי לגשת לרופא ולבצע מספר בדיקות, זאת על מנת לשלול בעיה פיזיולוגית. בנוסף, ניתן להשתמש בטיפול תרופתי כגון ויאגרה או לרכוש מוצרים טבעיים שיסייעו לפתור את הבעיה.

המציאות היא שונה, והמחקרים מוכחים אחרת. אין מה להתבייש, בעיות השפיכה המוקדמת והאימפוטנציה אינן נדירות, ורבים מן הגברים סובלים מהתופעות הללו בשלב זה או אחר בחיים והנתונים מראים כי בין גיל 20-30 סובלים כ - 7%-10% מן הגברים מן הבעיות הללו, בגילאי 30-50 סובלים מכך כ - 40% מן הגברים, ולאחר גיל 70 כ - 70% מן הגברים סובלים מבעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת.

אתרי מידע

Delay.co.il
Wikipedia