תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

לויטרה - גלולת הזקפה

גלולת הלויטרה שייכת לקבוצת התרופות המטפלות בבעיות הזקפה. הלויטרה מיוצרת על ידי חברת "באייר" ומשווקת בארץ על ידי חברת אגיס שהחלה לשווק את הגלולה בארץ לאחר הצלחתה של הגלולה בארה"ב ובאירופה.

גלולת הלויטרה מתחרה ב"חברותיה" הויאגרה והסיאליס בהצלחה רבה, כניסתה לשוק גרמה להוזלת התרופות המתחרות לאחר שהוכח כי התרופה גורמת לזקפה תוך 16 דקות מרגע נטילתה, והשפעת הגלולה נשמרת למשך 6-12 שעות, כאשר הזקפה נגרמת בזמן גירוי מיני וברב המקרים מצליחים נוטלי הגלולה להינות מזקפה עד תום יחסי המין.

גלולת הלויטרה משווקת בשלושה מינונים 5 מ"ג, 10 מ"ג ו- 20 מ"ג כאשר הגלולה מכילה מרכיב פעיל הגורם לזרימת דם מוגברת לפין.

השפעתה של הלויטרה מתמקדת על אזור איבר המין. הרחבת כלי הדם גורמת לדם לזרום לאיבר המין וכך נגרמת זקפה קשה למשך זמן רב, אך מהסיבה הזו עלולה גלולת הלויטרה להזיק לחולים במחלות רקע כגון חולי לב, לחולי סוכרת, לסובלים מלחץ דם גבוהה או מבעיות בערמונית ואינה מותרת לחולים אלה, אלא בהמלצת רופא.

את גלולת הלויטרה ניתן ליטול אך רק באישור הרופא, משום שפעילותה עלולה להיות מסוכנת. הרחבת כלי הדם עלולה לגרום לאנשים הסובלים ממחלות רקע שונות לתופעות שונות ומסוכנות או לירידה דרסטית בלחץ הדם, תופעה אשר עלולה לגרום לעילפון. עם זאת, ממחקרים רבים שבוצעו ברחבי אירופה וארה"ב עולה כי 90%- 75% מכלל הגברים אשר השתתפו במחקרים ונטלו את הגלולה דיווחו על השגת זקפה, ושיפור ניכר בתפקוד המיני.

80% מן המשתתפים במחקרים דווחו על השגת זקפה בזמן המינימאלי (16 דקות) והצלחה בשמירת הזקפה עד לסוף המשגל. ממחקר נוסף שהתבצע בחולי סוכרת הסובלים מאין אונות בשל מחלת הרקע והתאפשר להם מבחינה רפואית לקחת את הגלולה, דווח כי 70% מן המשתתפים השיגו זקפה ושיפור התפקוד המיני.

השפעתה של הלויטרה מהירה יותר מהתרופות האחרות הגורמות לזקפה והוכח כי תופעות הלוואי העלולות להיגרם כתוצאה מן השימוש בה הן מינימאליות.

מסתבר, כי בשנים האחרונות, משגשג שוק התרופות הגורמות לזקפה. שלושת התרופות הנפוצות בשוק הינן הלויטרה, הויאגרה והסיאליס, אך ישנם זייפנים רבים המפיצים תרופות ה"גורמות" לזקפה, וגברים אחדים מעדיפים לרכוש את הגלולות המזויפות משתי סיבות עיקריות:

- מחירי הגלולות
- חוסר רצון, בושה או עצלות לגשת לרופא


חברת באייר החליטה להילחם בזייפנים ולהוריד מחירים וזאת כדי שלא ישתלם לזייפנים לייצר את התרופות הללו ועל מנת שהגברים לא יתקשו לרכוש את הגלולות במינונים המתאימים להם מאחר והסתבר כי רבים מן הגברים רוכשים את התרופה במינון גבוהה, חוצים את הגלולה לשניים וזאת על מנת שיוכלו להינות ממנה כפולה במחיר טוב.

כחלק מהמלחמה בזייפנים, החליטו יצרני הסיאליס והויאגרה ללכת בעקבות חברת באייר והוזילו גם הן את הגלולות, הורדת המחירים תאפשר לגברים רבים להתנסות בגלולות מקוריות ולא מזויפות אשר נחקרו ונבדקו שנים רבות, הגלולות המקוריות בטוחות ויעילותן הוכחה.

בואו נשווה בין הגלולות, מחיריהן, יתרונותיהן וחסרונותיהן.

לויטרה

סיאליס

ויאגרה

יצרנית

באייר

לילי

פייזר

השפעה

תוך 16 דקות

20 דקות

30 דקות

משך פעילות

6-12 שעות

24-36 שעות

4-5
שעות

מינונים ומחירים לאריזה (4 טבליות)

5 מ"ג – 62 ₪
10 מ"ג 124 ₪
20 מ"ג – 253 ₪

5 מ"ג (נמכר באריזה של 28)
המחיר היחסי ל-4 גלולות-77 ₪
10 מ"ג – 274 ₪
20 מ"ג – 293 ₪

25 מ"ג – 229 ₪
50- מ"ג – 243 ₪
100 מ"ג – 277 ש"ח

תופעות לוואי

כאבי ראש, סחרחורות, הפרעות עיכול, הפרעה בראיית צבעים

הסמקה, כאב ראש, הפרעות בעיכול, כאבי שרירים, כאבי גב.

הסמקה, כאבי ראש, צרבת, הפרעות עיכול, כתמים כחולים בראיה.

מגבלות

ניתן לאכול ארוחה מלאה (דלת שומנים) ולשתות אלכוהול במידה מתונה.
ארוחה שומנית תפחית את מידת ספיגת התרופה

ניתן לאכול ולשתות אלכוהול במידה מתונה.

מזון ואלכוהול מפחיתים את השפעת הגלולה, על כן יש לקחת את הגלולה ללא אוכל