תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

אימפוטנציה

האימפוטנציה היא בעיה שכיחה שרב הגברים יחוו תופעה זו לפחות פעם אחת בחייהם. ועבור כל גבר היא תחשב כדבר טרגי. חלק מן הגברים אשר סובלים מהבעיה יעדיפו להתנזר מחיי מין ולא יפנו לטיפול מחשש פחד או חוסר אמונה כי ניתן לפתור את הבעיה.

חשוב להבין שברב המקרים ניתן להתגבר על הבעיה ואף לפתור אותה, אך על מנת לטפל בבעיה יש למצוא קודם לכן את הסיבה לבעיה. התפיסה הרווחת היא שעל מנת לפתור את בעיית האימפוטנציה יש להחלים מהמחלה או להיפטר מהרגלים בעיות, לחצים דאגות וכו'.

כאשר תהיה הסיבה פיזיולוגית או אורגנית יתכן וניתן יהיה לפתור את הבעיה באמצעות טיפול תרופתי, או שינוי הרגלים כגון ספורט, תזונה נכונה, גמילה מעישון, אלכוהול או סמים וכו', וכאשר תהיה הסיבה נפשית / פסיכולוגית, יתכן וטיפול פסיכולוגי יפתור את הבעיה, לעיתים יהיו אלה שיחות, לעיתים הזמן יעשה את שלו ובעיות שיחלפו ויפתרו במשך הזמן ישפיעו לטובה על הפציינט.

הטיפול התרופתי הנפוץ לטיפול באימפוטנציה הינו כדורי ויאגרה. כמו כן קיימים בשוק כדורים נוספים כגון סיאליס, לויטרה וכו'.

התרופות המטפלות באימפוטנציה פועלות על ידי חסימת האנזימים האחראיים לפירוקו של חומר שנקרא GMP ציקלי. חומר זה, כאשר הוא מצטבר (בעקבות פיעילות התרופה) הוא מגביר את זרימת הדם לכיוון הפין בזמן הגירוי המיני, החומר גורם להרפיית השריר בדפנות כלי הדם של איבר המין ומאפשר לדם לחדור לעורקים ולאיבר המין, וכך נוצרת הזיקפה.

טיפול נוסף לבעיית האימפוטנציה הינו זריקות הניתנות באיבר המין, אשר תפקידן להרחיב את כלי הדם באזור איבר המין, דבר שיאפשר למטופל להגיע לזקפה. הזריקות מתבצעות באמצעות מחט דקה ואינן כואבות, והן יעזרו למטופל לשמור על זקפה למשך כחצי שעה.

כמו כן, קיימים פיתרונות נוספים לאין אונות שאינם תרופתיים כגון: טיפול בלייזר רך אשר בה נחשף האזור לאור לייזר נמוך אשר תפקידו לגרות או לעכב תפקוד תאים. טיפול באמצעות משאבת ואקום או באמצעות ניתוח בו מחדירים שתל מתנפח לאיבר המין.