תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

כיצד נוצרת זקפה ?

זקפה נגרמת על ידי תהליך שתחילתו נוצר על ידי גירוי מיני. הגירוי המיני למעשה מתחיל במח, כאשר המח מקבל מסר של גירוי ואז מעביר ומשדר אותות למערכת העצבים ולמערכת הדם.

כאשר מערכת העצבים מקבלת את האותות המשודרים לה מהמח, משתחרר גז בשם ניטריק אוקסיד למערכת הדם, תפקידו של גז זה להרפות את העורקים על מנת שכלי הדם באיבר המין יהיו משוחררים ורפויים כך שתתאפשר זרימת דם מוגברת לאיזור איבר המין על מנת שכלי הדם בפין יתמלאו בדם.

גז הניטריק אוקסיד (Nitric Oxide) נמצא בגוף באופן טבעי אך פוחת ככל שמתבגרים. חוסר בגז הניטריק אוקסיד יגרום לבעיות והזקפה תהיה רפויה או שלא תתאפשר כלל.

רבים מהמדענים חקרו את תופעת התרחשות הזקפה והגיעו למסקנה כי גז הניטריק אוקסיד הוא שאחראי על התרחשות הזקפה. על כן, חוסר בגז זה עלול בהחלט לגרום לזקפה רפויה.

אם כן, נשאלת השאלה האם, באמצעות תרופות, ניתן לגרום לגוף לייצר או לשמר את רמת הגז הניטריק אוקסיד המיוצר בגוף באופן טבעי.

ברפואה הסינית, בה משתמשים אלפי שנים, עוד מימי הביניים, עושים הסינים שימוש בצמחים רבים אשר חלקם מסייעים לטיפול בתפקוד המיני,

כבר אלפי שנים שהסינים משתמשים בצמחים ובחומרים טבעיים למיניהם כדי לרקוח "תרופות" אשר משמשות לטיפול בבעיות בתפקוד המיני, בעיות בזקפה, אין אונות וכו'.

לאחרונה, החלו לשווק את גלולת ה Vיגאור המורכבת מ- 100% חומרים טבעיים. את הגלולה ניתן לרכוש ללא מרשם רופא. בגלולה זו משולבים חומרים טבעיים כגון חומצת האמינו, ומספר צמחים המגבירים את רמת הגז ניטריק אוקסיד כגון צמח בשם Cnidium וצמח בשם Horny Goat Weed אשר מסייע גם בהגברת רמת הטסטוסטרון האחראי על היצר המיני בגוף הגברי.

חומצת ה- L-arginine הידועה כחומצת האמינו, אשר נכללת בין המרכיבים של ה-Vיגואר, משולבת עם הצמחים Cnidium ו - Horny Goat Weed , וכל אלה ביחד, יסייעו להעלאת רמת הגז ניטריק אוקסיד בגוף, להעלאת החשק המיני ולשיפור הזקפה, כאשר השימוש בתרופה יהיה על בסיס יום יומי, ולאחר כשבועיים ניתן יהיה להבחין בשינוי ברמת הזקפה, כאשר מטופלים רבים מדווחים שלאחר שימוש של שבועיים רצופים בתרופה חשו שיפור ניכר במצב הזקפה, בנוקשות הפין ובעקבות כך שיפור ניכר באקט המיני.