תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

לויטרה יעילה לדיכאון

הלויטרה - גלולת הזקפה, היא המועדפת על ידי רבים מהגברים בשל יתרונותיה על פני חברותיה הויאגרה והסיאליס.

גלולת הלויטרה מיועדת לגברים הסובלים מבעיות אימפוטנציה, הפרעות הזקפה, שפיכה מוקדמת וכו' ופעילותה הרפואית נועדה לפתור את בעיית הזקפה. ללויטרה מספר יתרונות ידועים אשר גורמים למספר רב של גברים להעדיפה על פני התרופות האחרות שפותרות את בעיות הזקפה, אך מסתבר כי בנוסף ליתרונות הללו הצליחה הלויטרה לפתור לשפר ולהקל על חלק ניכר מהגברים המשתמשים בה את תופעת הדיכאון.

בואו נתמקד ביתרונותיה של גלולת הלויטרה:

- זמן השפעתה של הגלולה הוא הקצר ביותר מבין התרופות האחרות - כ - 16 דקות והשפעתה נמשכת לאורך 12 שעות מרגע נטילתה.

- פעילותה הרפואית מתמקדת במיוחד בפעילות על איבר המין, שלא כמו "אחיותיה" הויאגרה והסיאליס. המרכיב הפעיל בלויטרה ממקד את פעילותה הרפואית בהתרחבות כלי הדם באיבר המין ועל ידי כך זורם הדם היישר לאיבר המין וגורם לזקפה קשה אשר תאפשר קיום יחסי מין לאורך זמן ובנוסף, תאפשר קיום יחסי מין בעת גירוי מיני במשך 12 שעות שלאחר נטילת הגלולה.

- תופעות הלוואי של התרופה

- מחירה זול יותר מהתרופות המתחרות.

- את הלויטרה ניתן לקחת עם ארוחה מלאה וניתן לשתות גם אלכוהול. הארוחה לא תפחית את אפקט התרופה.

- הלויטרה מאפשרת גם לחולי סוכרת ולחולים במחלות רקע אחרות וסובלים מאין אונות ליטול את התרופה ולהשיג שיפור בתפקוד המיני.

- ויתרון נוסף שנחשף בעקבות מחקרים חדשים, מסתבר כי הלויטרה מצליחה לפתור לאחוז ניכר מן הגברים גם בעינה נוספת - בעיה נפשית - הדיכאון.הממצאים של מחקר זה פורסמו בכתב העת American Journal of Psychiatry

ממצאי המחקר:

המחקר נערך במהלך 12 שבועות והשתתפו בו כ - 280 גברים הסובלים מהפרעות זקפה ודיכאון. המשתתפים במחקר נטלו את גלולת הלויטרה על מנת לפתור את בעיית הזקפה, וכ - 58% מן הגברים דיווחו כי חוו שיפור ניכר בקיום יחסי המין ובנוסף חל שיפור במצב הנפשי והקלה בתסמיני הדיכאון.

תופעת הדיכאון בקרב גברים הסובלים מליקויים בתפקוד המיני די שכיחות, ואין פלא, הרי שהגבריות נמדדת בתפקוד המיני של הגבר ובזקפתו. יש קשר ישיר בין שתי הבעיות הללו והדבר עולה גם מהמחקר. מסתבר כי 45% מן הסובלים מבעיות והפרעות בזקפה לוקים גם בהפרעות פסיכיאטריות כתוצאה מהפרעות הזקפה.