תחליפים ללויטרה

  • V-יגואר

    תחליף לויטרה\ויאגרה הנמכר ללא מרשם רופא ופועל באופן זהה ללויטרה. הזמן און-ליין

  • דילקשן

    תכשיר המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין.

מידע בנושאים הבאים:

תחליפים ללא מרשם

כיוון שגלולות הלויטרה, הויאגרה והסיאליס נמכרות בישראל עם מרשם רופא רק עבור גברים אשר ביקרו אצל רופא אורולוג ובבדיקה נמצא שהם סובלים מתפקוד מיני לקוי, התפתח שוק תחליפים גדול אשר מהווה פתרון דומה או זהה ונמכר ללא מרשם רופא. חלק מהמוצרים נמכרים כתוסף תזונה וחלק מיוצרים על טהרת צמחי מרפא. יש גם בשוק זיופים ואנחנו מזהירים אתכם מרכישת מוצר מזויף אשר יכול להזיק לבריאותכם.

תחליפים מומלצים


1 - V-יגואר

זה המוצר האולטימטיבי לגברים. המוצר נחשב לתחליף ויאגרה \ סיאליס \ לויטרה ונמכר ללא מרשם רופא בתוסף תזונה. הלקוחות אשר משתמשים במוצר מדווחים כי מוצר זה מהווה תחליף ראוי לגלולות הזקפה.

2 - קמגרה

המוצר קמגרה מגיע בשקיות קטנות המכילות ג'ל בטעמים שונים ומגוונים. הלקוחות אשר השתמשו במוצר דיווחו כי המוצר משפיע במהירות, ואפשר לקחת אותו כרבע שעה בלבד לפני מגע מיני. קמגרה מיוצרת ע"י חברת תרופות הודית, בפועל לא ניתן אישור של משרד הבריאות למכירת התרופה, אבל כיוון שהיא נמכרת ללא מרשם בהודו, לפעמים ניתן למצוא בשוק את המוצר.

3 - טייגר און

הטייגר הוא מוצר סיני הנמכר כגלולה בצבע שחור. המוצר מיוצר על טהרת הרפואה הסינית, אך אין גוף אשר משווק בצורה מסודרת את המוצר. הלקוחות אשר משתמשים במוצר מדווחים על תופעת לוואי קלה - חום בגוף ואוזניים אדמומיות.

5 - דילקשן

דילקשן הוא מוצר המיועד לסובלים משפיכה מוקדמת. הוא השתחל לרשימה כיוון שהמוצר נמצא גם יעיל לגברים אשר אין להם בהכרח בעיות זקפה, והם משתמשים במוצרים על מנת לספק להם דחיית שפיכה. המוצר, בשונה מהרבה מוצרי השהייה, אינו מזיק לזקפה. 5 - וימבו

על הוימבו לא ידוע הרבה, הוא שווק בישראל ונעלם. מה שכן ידוע שהמוצר עבד, אך אנו לא בטוחים כלל שהוא לא הכיל חומר כימי כזה או אחר אשרהביא להפסקת שיווקו.

6 - פאוור קופי

מדובר בשקיות קטנות של קפה, יש לרוכן את השקית לספל, להוסיף מים חמים וסוכר עפ"י הטעם, ולהמתין כשעה. לקוחות מדווחים על הצלחה חלקית. "חצי כוח" אבל לפעמים זה עדיף מכלום.אלו המוצרים המומלצים. המוצרים מסודרים עפ"י סדר ההמלצה, מהמוצר הטוב ביותר, למוצר הפחות מומלץ, אך באופן כללי אלו המוצרים שקיבלנו חוות דעת עליהם.

אם יש לכם מוצר נוסף שבדקתם והוא עובד, שילחו לנו הודעה ונשתף את כולם.